Kalnų fanai

Serfaus Fiss Ladis (Austrija)

Slidinėjimo aukštis
1200 - 2820 m
Snieglenčių parkai
6
Trasos
202 km
132 km
47 km
28 km
Ledynas
Ne
Keltuvai
50
20
10
Naktinis slidinėjimas
Taip

Serfaus- fiss- ladis tris tarpusavyje miestelius sujungiantis regionas. neabejotinai šeimų rojus, tiek vasarą, tiek žiemą.  Čia veikia kalnų slidinėjimo parkai mažiesiems slidininkams su įrengtais vaikiškais keltuvais, sniego kalneliais, slidžių karuselėmis, restoranais su vaikišku meniu. Mažuosius pakeri  Bertos vaikų šalis. 

Tačiau čia suras ką veikti ir poros, šeimos be vaikų: jaukus miestelis,  25 restoranai, 4 panoraminiai barai.. Viešbučiai ir apartamentai aukšto lygio, orientuota į kokybišką ir brangesnį poilsį. Ieškantiems pigesnio apgyvendinimo verta pasižiūrėti Ladyje arba šiek tiek nutolusius Ried im Oberintall ir Kauns kurortus. 

Serfaus miestelis – pats prabangiausias ir išsiskiria tuo, jog jame nevažinėja automobiliais, o vietoj skibuso Serfaus'e veikia vienintelis tokio tipo metro, kuris veikia vietoj skibus’o.  Metro nemokamas ir veikia nuo 8:00 iki 18:00val. Atvykę iš kitų kurortų ar su savo automobiliais, transporto priemonę palieka miestelio pakraštyje, o centrą ir keltuvus pasiekia tik metro pagalba!

Daugiau informacijos rasite čia

Užklausti

Ieškote slidinėjimo pasiūlymų šiame regione?

  • Didžiausias dėmesys – šeimoms
  • Prabangiam poilsiui 
  • TOP slidinėjimo regionas 
  • Ilgas slidinėjimo sezonas

Užklausti