Kalnų fanai

Snowtrex

Vis daugiau lietuvių atranda dar 1999 metais vokiečių įkurtą ir keliolikoj šalių veikiantį žiemos sporto kelionių ženklą - Snowtrex.

Snowtrex – viešbučių ir apartamentų rezervavimo sistema, kurioje rasite įvairaus lygio apgyvendinimą su įskaičiuotu ski pasu. Pasirinkus vieną ar kitą variantą yra galimybė ski pasą išminusuoti, tačiau dažniausiai neapsimoka. Nes mūsų įžvelgiama šio organizatoriaus stiprybė- grupinio ski paso kaina individualiam klientui.

Snowtrex rekomenduojame ypatingai tiems, kurie ieško viešbučių ar apartamentų Prancūzijoje. Kalnų fanams pavyksta rasti neįtikėtinai pigių variantų, kai, rodos, moki vien už ski pasą, o apgyvendinimas dovanų. Arba atvirkščiai. Ypatingai gera proga taupyti- slidinėti sezono pradžioje arba pabaigoje. Snowtrex dažnai žaidžia ir nuolaidomis – tokiomis kaip  „Early bird“, „Black Friday ir leidžia sutaupyti papildomai. Daugiau apie taupimo būdus slidinėjant skaitykite blogo įraše „Ar slidinėjimas gali būti pigus?

Snowtrex rezervacinėje sistemoje taip pat gausu pasiūlymų į Austriją, tačiau jų kainos nėra tokios įkvėpiančios kaip Prancūzijos. Žinoma, planuojant atostogas verta peržvelgti kuo daugiau variantų ir gal būt čia rasite jums labiausiai tinkančius.

Jau keli metai kai turime ir lietuvišką puslapio versiją. Iš vienos pusės labai patogu, iš kitos- kai kur vertimas verčia mažų mažiausiai nusišypsoti ir maloniau tekstas skaitomas anglų kalba.

Ieškoti pasiūlymų

Užklausti