Kalnų fanai

Tris Austrijos slidinėjimo regionus sujungs speciali programėlė

2020-11-30

Alpių vidutiniokai Zell am see ir Kaprun tapo aukščiausio lygio kurortais, kai pernai buvo pastatyti nauji keltuvai, lengvinantys patekimą į Top regioną Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. O pastarųjų kurortų poilsiautojams „pridėta“ Sniego garantija, nes į  naująjį bendrą slidinėjimo pasą „Alpin Card“, apimantį 408 kilomentrus   įtraukta ir ledyno Kitzsteinhorn slidinėjimo zona.

Bet tobulėjimui ribų nėra. Šie trys aukščiausio lygio Austrijos slidinėjimo regionai skelbia, kad nuo šio sezono pasiūlys programėlę (apps’ą), kuri padės orientuotis kur ir kokia trasa reikia čiuožti link norimo tikslo. Programėlė „Alpin Card Navigator App“ jungs šių regionų slidinėjimo maršrutus:

a) „Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn“,
b) „Schmittenhöhe Zell am See“,
c) „Kitzsteinhorn Kaprun“.

„Alpin Card Navigator App“ programėlė veiks navigacijos principu. Ji parodys ne tik tiesiausią kelią. Bus galima įsivesti informaciją kokio sudėtingumo trasomis norite čiuožti (mėlynomis, raudonomis, ar juodomis). Programėlė veiks ir kaip žemėlapis. Turint ausines, bus galima gauti ir garso pranešimus.

20191227_144226


Maršruto sukūrimas

„Alpin Card Navigator App“ programėlę galės parsisiųsti IOS ir „Android“ operacinių sistemų vartotojai. Programėlėje bus visų trijų regiono trasų, keltuvų, restoranų ir kavinių žemėlapis su jų aprašymais. Programėlėje galėsite matyti savo buvimo vietą, nustatyti tarpinius sustojimus ir galutinį tikslą. Bei preliminarų laiką, kurį sugaišite keliaudami link tikslo. Taigi, slidininkai gales iš vakaro pasitarti kur ir kaip nori čiuožti bei susidėlioti detalų maršrutą. Kitą dieną beliks laikytis nustatyto maršruto, negaištant laiko sustojimams prie žemėlapių.

received_774670706277244


Atvyksite saugiai link tikslo

Tarkime, jūs esate „Skicircus“ trasoje ir norite pervažiuoti „Schmittenhöhe“, o po to į „Kitzsteinhorn“. Įvedus šiuos tikslus, programėle parodys kelią, įskaitant nuokalnes, keltuvus ir autobusų jungtis. Programa taip pat pasiūlys skirtingus norimo maršruto sunkumo lygius – kiekvienu atveju nurodys preliminarų laiką, kurį sugaišite iki tikslo. Tokiu būdu nusileidimą galima pasirinkti individualiai pagal savo galimybes. O po to beliks paspausti „start“ mygtuką ir keliauti. Nurodymai bus pateikiami balso žinute per ausines kelionės metu, arba galėsite sustoti ir patikrinti situaciją išmaniajame telefone, kad ir kylant keltuvu. Programa taip pat tiesiogiai informuos apie uždarytus keltuvus. „Alpin Card Navigator App“ programėlė kartu su nauja pernai pristatyta „Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn“ trasų įveikimo programėle leis lengvai, greitai ir saugiai keliauti šiuose slidinėjimo regionuose - ypač jaunimui.

Nekantraujame, kada galėsime ją išbandyti. O jei išbandysite anksčiau nei mes, parašykite mums labas@kalnufanai.lt

 

Užklausti