Kalnų fanai

Žaidimų aikštelė suaugusiems!

2020-11-26

Duonos ir žaidimų! Ir nesvarbu kiek jums metų – tiek vieno, tiek kito norisi kiekvienam kalnų fanui.

Tad pakalbam apie “žaidimų aikštelę” Austrijoje - Area 47 , skirtą gerokai paaugusiems ir suaugusiems, kurios šūkis “No limits”. Sakau suaugusiems, nes daugiausia pramogų čia nuo 12+ metų, o kai kurios ir nuo 16+. Kad sukurta ne vaikų pasipleškenimui, supratau, kai neatitikau šuolių į vandenį su slidėmis reikalavimų, o čiuožiant nuo kalnelio, turėjau pasirašyti po “nenėščia ir neapsvaigusi“ . Buvau apžiūrėta ar be žiedų ir kitokių papuošalų bei praėjau griežtas instrukcijas, šalmo bei liemenės kontrolę.

Be vandens parko zonos, čia rasite Wake parką pradeantiesiems ir pažengusiems su 420 m ilgio lynu ir, kas fantastiškiausia - su vaizdu į kalnus.

wakepark_tarp_kalnu

 

Dviračių akademijoje turite galimybę mokytis iš pačių geriausių šiame regione.

Bet turbūt nesu mačius tokių laimingų veidų, kaip po kanjoningo. Nes čia turi įveikti ne kalnų upę, o save, savo baimes. Adrenalinas ir vėliau užplūstantys laimės hormonai palieka kūne ilgam.

Pramogos čia nesibaigia: laipiojimo siena, raftingas, šuolis su lynu,laipiojimo siena, šalia esančios Via Ferrata, o jėgų pakrovimui - baras, kavinė, vakarėliai. Puiki vieta draugų kompanijai ar įmonės teambuildin‘gui. Rekomenduoju.

Norite ir jūs su grupe pažaisti šioje adrenalino aikštelėje? Parašykite labas@kalnufanai.lt

Užklausti